| Albinuțăă a întrebat:

:] am parul mai cret. dar daca il fac cu placa imi sta mai drept. as vrea sa imi fac breton da*la cret. ce ziceti mi*ar sta bine?:| http://twetty1206.hi5.com si pe aiici la poze poate va ajuta sa vedeti.:| si daca chiar e as face bretonu cu placa. ce ziceti?:|

Răspuns Câştigător
| Andreea14Bianca a răspuns:

Eu zic ca nu ti-ar sta bine pentru ca parul tau va trebui intins mereu...pentru ca alfel va arata ca si cum ai avea permanent. Daca esti disspusa sa iti intinzi parul de vreo 3 sau 4 ori pe zi, pentru ca bretonul sa it stea drept si sa aratae cat te cat bine. De obicei nu prea vad crete cu breton. Si oricum daca o sa iti intinzi parul nu iti va sta drept de tot. Eu zic sa iti lasi parul sa creasca pana peste umeri si sa iti faci breton pe o parte. Sau sa til lasi asa. Parerea mea e sa nu iti faci breton
Sper ca ti-am dat un sfat!
Funda?

2 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.sincer nu ti-ar sta bine pentru ca u ai fata lunga dar esti frumoasa poate imi dai id u!winking

| sweety9girl a răspuns:

Eu spun ca ti-ar sta bine...