| Madalinaa1997 a întrebat:

Heiii...pe facebook de cevaa timp a aparut o cronologie numita timeline. Am pus-o si eu la mine pe profil si nu o mai vreau, daca stiti va rog cum sa scap de timeline adica sa fie ca la inceput profil normal, va rog ajutati-maa! pup:*

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu se poate sad

| Chérrrie a răspuns:

Hei.
Vezi aici http://www.tpu.ro/......-daca-ai/.
O zi frumoasă!

| LoneWolf a răspuns (pentru Chérrrie):

Aia nu e decat o extensie cu care tu vezi toate profilele in formatul vechi, dar toti ceilalti iti vad profilul tot in Timeline... Timeline nu poate fi inlaturat propriu-zis.

| Madalinaa1997 explică (pentru Chérrrie):

Mersii dar la mine nu a mers..ai incercat si tu?:*

| Chérrrie a răspuns (pentru LoneWolf):

Aha. Am înţeles. E cam nasol cu Timline. Nu îmi place delocsad

| Chérrrie a răspuns (pentru Chérrrie):

Timeline* scuze.

| LoneWolf a răspuns (pentru Chérrrie):

Niiici mieee!

| LoneWolf a răspuns:

Am o veste terrribil de proasta... Din pacate, aceasta aberatie a Facebook-ului pe care si eu o urasc, numita Timeline, nu poate fi inlaturata odata ce o activezi. In plus, luna asta daca nu ma insel, toate profilele se vor comuta automat pe Timeline. No hope for us, I'm afraid... We will be doomed! Urasc Timeline!

| Madalinaa1997 explică (pentru LoneWolf):

Multumesc mult si eu il urasc!:*