| Debbiee a întrebat:

Heiiii :] Niste statusuri faiiine >stiti`?: Ms muult :* [nu da'tsi va rog link'uri :*] Funda la cele mai frumoase >; d

Răspuns Câştigător
| Chrristina a răspuns:

Nu mai sunt copilu` cu slăbiciunile de altă dată. Acum sunt slăbiciunea altora, c`am caracter de piatra!

Fiinta noastra e la discretzia celorlalti.nu apari tu in ochii unuia asa cum esti, ci cum au reusit altii sa sugereze o imagine despre tine...

Nu cer ajutorul asa`zisilor prieteni. Si nici macar nu cer atentie. Nu cer zambete false. Si nu vreau nimic din ceea ce se ofera cu efort!

Nu pune punct`. Cand inima iti cere virgula`

Chiar daca nu`s toate roz, tot le colorez odata

Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost"

Cu timpu´ am invatat sa fac, Cu timpu´ am invatat sa tac si sa bag la cap Totdeauna capu´ sus si privirea dreapta Niciodata nu poti sa stii ce te astepta :X

Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau... Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Sa pierzi cu elegantza, poate fi o victorie `:X

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti`

2 răspunsuri:
| Daisy_5316 a răspuns:

♥ Spune-mi că stelele-s prea sus, spune-mi că orice vis e-n plus!

♥ Focul care-ţi încălzeşte inima sau îţi arde casa?

♥ Suflet călduros ca gheaţa din pahar!

♥ Sunt o dulce, da' nu cu toată lumea.

♥ Acel ceva special pe care doar la mine-l poţi găsi!:X
♥Azi mă simt bine! Doar eu contez oh go on!
♥Si ea e langa tine, dar doar in mintea ta day dreaming!
♥Si daca as depinde de tine, ai putea sa raspunzi de minebig grin?
♥Tu te mai suporti thinking
♥ Nu-mi mai cereti imposibilul, sunt destul de capabila sa vi-l dau.
♥ Baietii cuminti ajung in rai, cei răi ajung la mine!
♥Îmi permit să visez că pot s-ajung departe. Căci gropile astea frate te trezesc la realitate.
♥ Mai rar aşa fată.
♥ Dreptatea mi-o fac chiar "yoo", trec şi peste tine dacă n-am încotro.
♥ Pentru că mă prinde de mână şi-mi atinge inima.
♥Vezi tu, eu pentru ei sunt doar un oarecare
Da' pentru tine eram cer, pamant, luna si soare

Sper să-ţi fie de folos.

| florentina_9671 a răspuns:

Pai mie imi plac :
letters to juliet
easy A
you again
it`s a boy girl thing
a cinderella story
what a girl wants
she`s the man
eurotrip
step up

sper sa-ti placa :*:*:*

Întrebări recente