| Danutsyk a întrebat:

Heiiii TPU am o pagina de facebook 1.000+ like's, cautam admine active care sa aduca like-uri se ofera cineva?
Vreau cam 4-5 admine.
Doar si doar fete!
Pagina se numeste ~suntem adolescente~
Cine vrea, sa ma contacteze la email-ul meu: daniela_printesita.

8 răspunsuri:
| Dnnx a răspuns:

Vreau si eu big grin

| Danutsyk explică (pentru Dnnx):

Baga id in listahappy

| Dnnx a răspuns (pentru Danutsyk):

Gata happy

| Horanhugsme a răspuns:

Hey,sunt si eu interesata.Sunt destul de activa(mai mult seara) si pot sa fac poze:amuzante, cu statusuri, replici din film si poze normale iar jos sa scrie cv(sper ca ai inteles la ce ma refer).
Te-am bagat deja in lista si daca esti interesata vb pe messhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Danutsyk explică:

Baga-ti id meu in lista

| stefi8721 a răspuns:

Stiu eu pe cine o fata daca vrei da-mi un raspuns

| LOVELYWOLFY a răspuns (pentru stefi8721):

Doresc sa cunosc o fata din Bucuresti sau din apropierea Bucurestiului, sunt un tip cu f. mult bun simt, realizat, generos, licentiat in drept, discret... sens in care va rog frumos sa ma contactati pe adresa de e-mail wolfyvlad@yahoo.ca Pupici!