| đ a întrebat:

Hello! am mai pus intrebarea si o sa o mai pun pana imi raspunde cineva lol. caut fani kpop de oriunde din romania happy am nevoie de ajutor la ceva. imi puteti trimite un id prin mesaj daca sunteti fani? happy multumesc!

7 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

Si eu sunt fana kpop happy

| Painkeeper a răspuns:

Hey! Prezenta!winking Sunt chiar fana inraita! Daca mai ai nevoie poti sa imi trimiti mesaj oricand. big grin Scuza ca iti raspund dupa aproape 2 ani. laughing

| didixsmile a răspuns:

Iubesc kpop-ul id-u meu este diana.barbie69 :*:*

| xHeechul a răspuns:

Hey! Eu sunt fana K-pop

| Maria_Raluca_1992 a răspuns:

Hello happy eu sunt fana kpop, numai ca de 5 ani stau in madrid happy

| đ explică (pentru Maria_Raluca_1992):

Nu conteaza. am nevoie de ajutor la un blog. >.

| Maria_Raluca_1992 a răspuns:

Pai lasa-mi id printr-un mesaj ca pe mine nu ma lasa sa da mesaje happy