| TeManancCuNutella a întrebat:

Hello! sad
Cele mai bune pr ale mele sun din nou certate si ma pun sa aleg intre ele, si cum doar la anul la vara vin in Romania, nu pot sa le impac, si nu vreau sa aleg.
Ce sfaturi imi dati? straight face
Thx mult! kiss

Răspuns Câştigător
| xAllexutsa a răspuns:

Ai putea sa le spui ca aman2 iti sunt prietene si nu poti alege intre ele, pentru` ca ai aceeasi relatie de prietenie cu aman2. Bafta :*

1 răspuns:
| Luori a răspuns:

Singurul "sfat" catre tine, este o sesizare : adevaratii prieteni NU te pun sa alegi. Daca tii mult la ele, atunci ar trebui sa le spui asta; daca nu, adica daca nu ti le consideri atat de apropiate prietene, atat de apreciate, atunci alege-o pe cea cu care esti dispusa sa-ti petreci cel mai mult si mai frumos timpul.