| Katherine20 a întrebat:

Hello! imi faceti si mie topul dintrebig grinemi Lovato, Miley Cyrus(Hannah Montana)Rihanna, Lady Gaga, Victoria Justice, Selena Gomez, Debby Ryan, Ashley Tisdale, Avril Lavigne, Zendya Coleman, Tiffany Thorton, Bella Thorne, China Anne MCclain, Jennifer Lopez, Bridgit Mendler, Florencia Bertotti(nini), Miranda Cosocrove, Taylor Swift, Emily Osment, Madonna, Pink, Paris, Indiana Evans si Brenda Sonng! cel mai asemanator cu ala meu castiga funda! voi alege 3 castigatori! succes! raspundati cat de repede puteti! BYE

13 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Indiana Evans le intrece pe toate, e foarte frumoasa o ador.

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna...1.Rihanna
2. Taylor Swift
3.Demi Lovato
4.Lady Gaga
5. Avril Lavigne
6.Jenniffer Lopez
7.Madonna
8. Pink
9.Paris
10.Selena Gomez
11.Brenda Song
12.Ashley Tisdale
13.Bridgit Mendler
14.Miley Cyrus
15.Victoria Justice
16. Florencia Bertotti
17. Tiffany Thorton
18. Emily Osment
19.Indiana Evans
20. Zendaya Coleman
21.Bella Thorne
22. Miranda Cosocrove
23.China(nu prea imi place)
pa...:*

| summergirl25 a răspuns:

Sunt prea multa, dar o sa iti spun top 8:
1.Selena Gomez
2. Taylor Swift
3.Bridgit Mendler
4.China Anne McClain
5.Debby Ryan
6.Ashley Tisdale
7. Zendaya Coleman
8.Bella Thorne

| NaruToNR1 a răspuns:

Eu cunosc cel mai bine pe victoria justice si miranda cosgrove pentru ca sunt vedete pe nick

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Sunt super toate! Excepție Miley Cyrus, Florencia Bertotti si Ashley Tisdale(părerea mea)big grin.

| blondutzata a răspuns (pentru Gimmy2thefunkyname):

La miley nu-i ajungi la degetul mic e superba invidia va roade uitati-va ochii verzi iinalta de 1, 68m slabuta bruneta super

| Katherine20 explică (pentru blondutzata):

Tie iti place Miley Cyrus?(hannah Montana)

| blondutzata a răspuns (pentru Katherine20):

Nu spun ca-mi place hannah montana ci ca imi place adevarata actrita daca voua nu va place macar nu jigniti celor care le place eu nu sunt fana ei eu sunt fana rihanna deci vedeti-va de trebuie voastra

| Gimmy2thefunkyname a răspuns (pentru blondutzata):

Nu am vrut sa jignesc pe nimeni.pur si simplu nu imi place de ea. daca nu ai vazu am si scris PAREREA MEA!'fiecare cu preferatii lui!

| Katherine20 explică (pentru blondutzata):

Mie imi place de Miley dar Miley cu Hannah e tot una! cum nu esti fana daca iti place? si crezi ca este superba.

| blondutzata a răspuns (pentru Katherine20):

Vroiam sa spun disperata imi place de ea dar eu nu stiu de ce o jigniti acum sincer

| Katherine20 explică (pentru blondutzata):

Pai eu nu am jignit-o de loc pentru ca imi place mult de ea ca este scumpa si canta frumos! happy

| StayStrong98 a răspuns:

1.Demi
2.Demi
3.Demi
4.Demi