| Alexa843 a întrebat:

Hello! Imi puteti da si mie mai multe idei de poze artistice cu mine pe care le pot face? FUNDAA :X

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Heeo! paai poti sa te duci pe un deal si la apus/rasarit sa iti faca cineva poze (o sa te vezi dar nu cu culoare ci neagra, ceea ce mise pare artistic)... poti sa pui aparatul pe jos pe asfalt si tu sa mergi la 3-4 m sa te pui jos (turcesc) si sa faci asa o poza..saaau sa sari..sau sa stai pe iarba intinsa si cineva sa se urce intr-un copac laughing si sa-ti faca poza de sus. poti sa stai ca mainile in buzunar, parul in vant si sa te uiti in jos iar cineva sa-ti faca poza din semifrofil. nu mai am idei, oricum sper ca te-am ajutat! Succes!

| Alexa843 explică (pentru TurnOn):

Un link cv puppy dog eyes

| TurnOn a răspuns (pentru Alexa843):

Ideile mele nu le-am luat de pe link-uri dar uite un site unde sunt poze foarte faine (mie imi plac)

| Alexa843 explică (pentru TurnOn):

Unde e site-ul?

| TurnOn a răspuns (pentru Alexa843):

Scz, nu stiu de ce dar nu a aparut. Site-ul e "favim" http://favim.com/

6 răspunsuri:
| week a răspuns:

Buna. uite o idee pune telefonul dupa un copacel sa dupa o floare, fire e iarba ce iti place tie mai mult