| HermioneLove a întrebat:

Hello TPU!
Vreau sa stiu si parerea voastra!
Deci. aveam o pagina cu Miley C. pe facebook.De fapt nu eram admina principala dar nu stiu cine ma tot punea manager laughing
Apoi dupa cam o saptamana vad ca din cele 4.000 si ceva de like mai erau doar 2.000 de like si ceva din care INCA scadeau intr-una! crying(
Cum eu eram manager chiar daca nu eram admina principala si eram singura ON atunci nu am stiut cine a facut asta iar eu m-am apucat sa sterg TOTI adminii inclusiv pe cea principala.
Ma gandeam ca poate cineva o fi spart parolele unora dintre admine asa ca nu am stat pe ganduri si am sters.Altfel riscam sa ajungem la 0 like.Admina principala am pus la loc dar ea a postat ca numai vrea sa fie admina asa ca m-a lasat pe mine si pe inca un baiat admini principali. Apoi adminul respectiv m-a scos de pe pagina ACUZANDU-MA ca eu am sters like-urile crying si ca am scos admini
Ok, eu am scos adminii dar am facut-o pt.pagina! crying(((
Adminul Principal nu ma crede insa sad
Am procedat bine sau gresit? Ce credeti?
Va rog fara raspunsuri prostesti sau jignitoare
Fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut ce credeai tu ca-i mai bine in momentul respectiv.
Vezi, si asta e o dovada ca e mai bine sa lucrezi singur. Like me big grin

2 răspunsuri:
| Roxizzz a răspuns:

Mie de ce nu mi-ai mai dat raspuns daca vrei sa devi admian la pagina mea?

| ALIASkid a răspuns:

Pai ai facut bine..cred eu.big grin Cel mai ok e sa iti faci o pagina a ta pe care sa fii doar tu admina:* Si eu am avut asa o pagina..adica am primit-o printr-un concursbig grin si pana la urma mi-am luat teapawinking Deci.cel mai ok! Fa-ti tu reclama sau roaga alti admini de pe alte pagini sa iti promoveze pagina si in felu asta o sa fii sigura ca nimeni nu iti mai fura like-urile!:* Bafta pup!>big grin