| KurtCobainIsMyIdol a întrebat:

Hello! Vreau sa slabesc, asa ca m-am hotarat sa incep sa sar coarda. Ca de exercitii de slabit deja m-am saturat.

Si intrebarea mea este : Cum sa sar coarda, cu ambele picioare o data sau "tip alergat"?

4 răspunsuri:
| BabitauBabitau a răspuns:

Cu ambele picioara odata, dar cum zice si 00catalin0, nu o sa prea slabesti asa laughing

| 00catalin0 a răspuns:

Nu o sa slăbești așa.

| 00catalin0 a răspuns:

Nu pui aproape nici un mușchi in mișcare cand sari coarda.Ca sa slabesti trebuie sa alergi sa faci exercitii si sa te duci la sala.