| gabygaby199 a întrebat:

Hey. a incercat cineva vreodata aia cu bloody mary? ziceti-mi daca se intampla ceva

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna da am incercat pentru ca stiam ca nu este adevarata faza aceea ca daca zici bloody mary in onglida de 3 ori iti va aparea bloody mary si nu am patit nimic.Sunt teafara si nevatamatahee hee

| Thunderstruck a răspuns:

Am incercat, e doar o inventie stupida(exact cum era spus sa faci)

| FallenAngel_1726 a răspuns:

Colegii mei au incercatlaughing. au sfarsit prin a sta cu crucea in fata baii unde au spus bloody marylaughing...nu se intampla absolut nimicwinking.

| dreamygirl a răspuns:

Eu am incercat. Functioneaza numai daca bei unul sau mai multe coktailuri blody mary! De preferat 6.La mine dupa 6 a mers. Apoi incepi ritualul, si iese blody mary din oglinda si-ti da si 2 palme ca bei ca porcu/vaca. rolling on the floor Bai copii! Ce e in capsorul vostru? Cenusa?

| nowar a răspuns:

Dar nu se spune de 3 ori ci de 13 ori asa am citit.

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Da.Dacă mergi la ora 00:00 în baie numai cu o lumânare şi zici de 3 ori Bloody Mary.Ce crezi că se întâmplă? Vine Mary şi îţi băgă capul în WC.Iar mâine o să miroşi urât toată ziua rolling on the floor.De asta să nu practici ritualul.

| fetitzzzaluikrisssti a răspuns:

Da. Eu incercasem ca sa ma conving deoarece aveam o teama, nu puteam sa ma uit in oglinda. Dar nu s-a intamplat nimic asa ca mi-am invins frica si mi-am dat seama ca este doar un mit pentru a speria oamenii. Apropo acesta este un film. Funda?

| fetitzzzaluikrisssti a răspuns:

Da. Eu am incercat deoarece de cand stiam faza cu Bloody mari ma temeam de baie, dar dupa ce am incercat si am vazut ca nu se intampla nimic mi-am invins teama si acum nu mi-e frica happy. FUNDA?