| Bianca306 a întrebat:

Exista bloody mary? ati incercat vreodata acel ritual?

Răspuns Câştigător
| SimoNARaluCA a răspuns:

Am incercat ritualul.Eram cu totii intr-o tabara.A fost super-scary dar nu s-a intamplat nimic. Dupa 12 noaptea ni s-a stins lumanarea, atata tot.Sau poate a stins-o un coleg, nu stiu laughing E doar o poveste de groaza.Bine, fata asta chiar a existat dar e cu totul alta poveste si nu vreau sa te sperii happy

| BlueViP a răspuns (pentru SimoNARaluCA):

Spune-ne povestea!

| SimoNARaluCA a răspuns (pentru BlueViP):

Pff...Parca era bolnava de difterie sau ceva de genul(o boala contagioasa prin anii 1800 si deci doctorul din oras si tatal ei au hotarat sa o ingroape de vie ca sa nu imbolnaveasca pe nimeni :/ Noaptea au luat-o din pat, au bagat-o in sicriu si au ingropat-o.S-a trezit pentru ca nu mai putea respira, a vazut ca era inchisa si a inceput sa zgarie cu unghiile in lemn.Bineinteles, nu a reusit nimic.Si a murit din lipsa de oxigen.Sau asa ceva... straight face

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trucul cu banana? Da.

| Radioactive a răspuns:

Da, am încercat când eram mai mică. Aveam lumânarea într-o mână și oglinda în cealaltă la miezul nopții. Ghici ce s-a întâmplat? Deodată, ceva m-a prins de încheietură...era mama care îmi spunea să merg la culcare.

| Furculingură a răspuns:

Daaa, există!
Deci, într-o seară nu aveam somn ( băusem prea mult ) şi m-am gândit să fac experimentul. M-am dus în baie, mi-am scris numele cu ruj pe oglindă, am aprins 5 lumânări şi una am luat-o în mână. Frică îmi ţâşnea de peste tot, mâinile îmi tremurau, inima mea se auzea ca nişte bătăi la tobe, iar atunci am început să strig " Bloody Mary! Bloody Mary, arată-te ".
Atunci în oglindă a apărut o siluetă care se apropia şi se apropia şi se tot apropia... până când a fost atât de aproape încât mi-a băgat mâna în gât şi mi-a zis " Ieşi afară că trebuie să mă c*c! ".

Nu încerca asta acasă, nu vreau să îţi spun câte geamuri am deschis după...

| suităr a răspuns:

De ce? Vrei să faci sex cu ea și nu știi daca e reala?

| Bianca306 explică (pentru suităr):

Nuuuuuu, vreau sa stiu daca e reala povestea intelegi? si vad ca esti experta in din astea, ar trebui sa mergi la „ mireasa pentru fiul meu varianta 2„, care este de le 22:30 unde toti se culca cu cine apuca

| Speed99 a răspuns:

Povesti de adormit copchii fetito... Cine ar crede asa ceva?
*vine Bau-Bau, sau cum ii ziceti voi, astia de vreo 12-13 ani : Bloody Mary, pe la spatele lui*
*spiritul vede ce a scris Speed99*
Oerlijwer lkj
Scuze... tocmai m-a dat un spirit cu capul de tastatura, se intampla mereu, sa nu te sperii...

| Neverwas a răspuns:

Normal ca exista! big grin
Chiar ieri ne-am dus impreuna la film.

| zurick a răspuns (pentru Neverwas):

Ahaaa si de aia n-ai vrut sa mergem sa devenim degustatori de otrava...
Las ca te tin eu minte!

| Neverwas a răspuns (pentru zurick):

puppy dog eyes
Te rog nu fi supi, da' i-am promis lui Mary de cateva saptamani ca ma duc la film cu ea...

| zurick a răspuns (pentru Neverwas):

Si mie mi-ai promis la apocalipsa trecuta

| Neverwas a răspuns (pentru zurick):

Dar apocalipsa trecuta a fost alaltaieri!

| zurick a răspuns (pentru Neverwas):

Intocmai.
Deci mie mi-ai promis de mai mult timp

| Neverwas a răspuns (pentru zurick):

crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Da
2.Da.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Bloody Mary exista, cum sa nu...
Pai am incercat si mi s-a parut foarte dulce.

| Bianca306 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Dap, foarte bine ca o fantoma ti se pare dulceeeee

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Bianca306):

Eu nu ma refer la fantoma ca aia e un rahat de poveste laughing Eu ma refer la bautura.

| Bianca306 explică (pentru DomnişoaraClannad):

Este bautaura cu numele asta?

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Bianca306):

Lel,da laughing

| Bianca306 explică:

Da ma cam sperie dar totusi daca vrei sa imi spui povestea eu o ascult, daca spui ca ai facut asta si nu e nimic inseamna ca nu ( m-am uitat si pe youtube si nu s-a intamplat nimic ) doar unele care se vedea cineva in oglinda dar era clar ca l-a facut cu program special

| Bianca306 explică:

Da eu nu cred in fantome, ori etc. le speriu pe cele de la scoala povestea asta dar... am vazut un videoclip pe youtube, si acum nu mai pot sa dorm! adica parea foarte convingator, intelegi?

| Killeramaster a răspuns:

Nu există.Așa cum nu există Slender nici aia. +.+
Nu am încercat

| Dippa a răspuns:

Nu,e o prostie.

| AlisPretty a răspuns:

Da si s-a speriat de mine

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Da, si a mers. De aia sunt Mihai Eminescu.