| lila40 a întrebat:

Hey! Acum vreo 2 saptamana cred a fost un film pe protv in care era vb de o femeie care se muta intr un oras si devine invatatoarea unei fetite care are o familie fericita.Invatatoarea vrea sa ii fure mamei fetitei familia si ii omoara cainele care maraia de cate ori o vedea, apoi incepe sa se dea la sotul acesteia, si il face sa creada ca sotia sa e nebuna.Va rog vreau sa stiu cum se numestepuppy dog eyes

1 răspuns:
| aleexx26 a răspuns:

In ce data a fost filmul? cauta program tv pro tv pe google si il vezi tot si cauti data la care a fost si iti zice nul
mele si poate il recunosti.