| Robieski a întrebat:

Hey! Buna! Dau funda celui care da cele mai multe prorecle si bune pentru o fata pe nume Alice (Alis)!
PS: E sor-mea!

Răspuns Câştigător
| claudiafrumoasa a răspuns:

Imi dai funda daca crezi ca am raspuns corect cerintelor tale?

13 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Lisy

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Lucky
Pinkotton
Pinky
Luvluver
Lisye
Kitty
Popie
Loletta
Rosy
Alcie

"Fundy"? kiss

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Macar un vot? crying pana la urma si eu m-am straduit!winking

| DianaIsHere123 a răspuns:

-gandacel;
-sor-mea;
-scolarita;
-xoxo;
-stapana tuturor;
-ciocarlia;
-zozo(este mai mult pentru un baiat);
-lulu.
Sa iti zic o chestie:pe un coleg de al meu l-am poreclit Basin, pentru ca asa ii mai zice fratele sau de 2 ani.Pe el de fapt il cheama Cosmin.Deci poti sa ii gasesti porecle si asa; cum ii zice cineva care are probleme cu vorbitul sau este mai mic).

| HoriaToma a răspuns:

Alidop,aliped,heralice, halenis, hilaria, alicescrot, alibaba, ciuralis, alice.crv,cvalice,expadrilalice,aliboom,doralice etc. Fundita?

| claudiafrumoasa a răspuns:

Alicuta(Alisuța)
Aly
Alynus
Alycut
Aly-puf
Aly-dup
Alyanti...(ce nu ii place ei)
Alypro...(Ce ii place ei)
Funda?

| Robieski explică (pentru claudiafrumoasa):

Prorecle nu trebuie sa aiba legatura cu numle! pe mine ma cheama Robert si-mi spune sufletel...
PS imi place poza de avatar happy

| claudiafrumoasa a răspuns (pentru Robieski):

A ok!

| claudiafrumoasa a răspuns (pentru Robieski):

UIte altele fara numele ei!
1.ingeras
2.puisor
3.sury pe viata
4.o porecla lagat de ceva ce ii place de exemplu:pictorita hambalista etc
5. iubibila happy
6.frumusica
7.sury
Aceatea sunt toate crae mi-au trecut prin cap!
Funda?

| Robieski explică (pentru claudiafrumoasa):

S-ar putea! tu locuiesti in Iasi? cunosc pe cineva claudia...

| claudiafrumoasa a răspuns (pentru Robieski):

Nu in mioveni judetul Arges!

| Robieski explică (pentru claudiafrumoasa):

Ok?

| claudiafrumoasa a răspuns (pentru Robieski):

Multumesc!

| claudiafrumoasa a răspuns (pentru Robieski):

Imi dai funda daca crezi ca am raspuns corect cerintelor tale?