| kosmy12 a întrebat:

Hey! Cand vreau sa intru in orice program imi apare open with de ce. Cine poate sa imi spuna mai detaliat ce sa fac.
Dau fundoi repede
Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apoi trebuie sa descarci si malware bytes antimalware sa scanezi de virusi cu el.Scanezi de atatea ori ana iti da rezultat zero la virusi.Succes.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Iti cere programul cu care vrei sa deschizi aplicatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un virus a facut asta cel mai probabil
Trebuie sa descarci programul winfix, pentru a-ti repara. Descarci, rulezi si apoi scanezi cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci.Funda a fost generata automat sau chiar a fost rapsunsul corect? vreau sa iti mai spun ca in cazuri din acestea mai poti baga windows in unitate si in loc de install dai pe repair. Mai este si programul advaced sistemcare 7 pro, activat cu un serial de pe net, care are optiunea dde a repara iconitele, insa daca ai virus, vei avea in curand din nou necazul asta.

| kosmy12 explică (pentru anonim_4396):

Da chair a fost bun raspunsul. Daca ai o adresa de facebook, mess, skype, pentru a ma mai ajuta daca vrei ormal. Adresa de fb: Kosmy BM, skype: kosmy_enervantu si mess la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apoi trebuie sa descarci si malware bytes antimalware sa scanezi de virusi cu el.Scanezi de atatea ori ana iti da rezultat zero la virusi.Succes.

| mihailelea a răspuns:

Cel mai probabil ai virus...