| Differentx13 a întrebat:

Hey. Ce melodii rock alternativ mai stiti? Cum ar fi Just Tonight de la The Pretty Reckless sau Never Look Back de la The Nearly Deads? Dar nu vreau melodii de la aceste trupe sau de la Paramore sau Evanescence pentru ca le stiu pe toate... multumesc si dau funda.

5 răspunsuri:
| Rax a răspuns:

Falloutboy-drugged out
hoobastank-inside of you
nevada tan-ein neuer tag
jet lag gemini-run this cityhappy

| vlad20003 a răspuns:

Poate te pot ajuta, trebuie neaparat sa fie cantata de o fata?

| LadyInBlack05 a răspuns:

Buna.
Eu iti voi zice doar cateva formatii care imi plac mie, ramane de vazut daca iti vor fi pe plac melodiile lor.
The Script
The Rasmus
Breaking Benjamin
Thousand Foot Krutch
Cam atat am in minte acum.Bafta! happy