| ellena3322 a întrebat:

Hey cine imi da si mia proba scrisa la limba si litearatura romana simulare evaluare nationala 2011-2012 FUNDA

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Bună păi nu e aşa raised eyebrows
simlarea e făcută de unu dintre profesorii de acea disciplină de la şcoala ta
baremul e la pofa ta de mate sau română
baftă!

10 răspunsuri:
| 1onika a răspuns:

Sunt carti cu teste... o gramada si nu sunt scumpe cam 11-12 lei cauta la librari.
Succes

| ellena3322 explică (pentru 1onika):

Pai no ca am dat astazi o simulare si asa vrea sa vad baremul

| 1onika a răspuns:

DA de la ce scoala esti?
si eu sunt a 8 a si pana acum nu am dat nici o simulare pentru evaluarea nationala.

| FadetoBlack a răspuns (pentru 1onika):

Aici depinde de scoli happy

| ellena3322 explică (pentru FadetoBlack):

Aaaa ok mersi muult

| ellena3322 explică (pentru 1onika):

Pai si eu sunt itra a 8 si am am dat 3 similari da scosese profa de romana de pe net diferite varaiante iar la mate nu am dat niciuna si ieri am dat o similare la romana pe nivelk de scoala happy

| FadetoBlack a răspuns (pentru ellena3322):

Cu plăcere happy

| NickuRaca a răspuns:

Hei am niste imagini cu 1 simulare la Limba romana daca e cv anuntatima la id de mess nycku_funnkuboy

Întrebări recente