| Laura_2910 a întrebat:

Hey! Cine imi poate spune unde anume in Timisoara se vor tine preselectiile la "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| Ellayboy a răspuns:

Anul trecut preselectile au avut loc in centru, la opera in Timisoara, si anul acesta cred ca tot la opera vor avea loc. Succes!

2 răspunsuri:
| Mimi58 a răspuns:

Auzi poti intra aici si sa te inscri ok http://romaniiautalent.protv.ro/......ent.html;) cu placere

| Laura_2910 explică:

Sunt inscrisa deja in concurs happy si am sa merg in timisoara la preselectii happy Dar nu stiu unde anume in timisoara