| Ea.e. a întrebat:

Hey! Cine se uita la "Cameleonii" pe Acasa?
Eu ma uit, dar unele episoade nu pot sa le vad, ca sunt plecata.
Stie cineva daca le pot vedea online? (Dimineata in reluare nu pot sa ma uit ca sunt la scoala )

De ex. am pierdut episodul 5, de marti si nu pot sa il vad nici pe cel din seara asta.

MS sad

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit dar nu tot tIMPUL pentru ca am teme de facut si nu pot happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vezi pe YouTube ca nu e mare lucru.
Dai Camaleones capitulo ** par ** sh apoi te uiti la ele

Sper sa mearga si sa te ajute.

Pup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri pe www.acasa tv.ro si da la telenovele, iar u iti vei alege telenovela preferata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe yutoub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu daca gasesti dar incearca sa cauti www.filmemuzica.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita/te pe you tube episodul5 si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'l mai da la 9 :30 in reluare ci la 8:30 thinking asa am crezuth sh' eu si am pierduth prima parte sad.:* sper sa va ajute love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasati toate ocupatiile si fa-ti timp sa te uiti tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asta vreau sa vad si eu daca pot sa le vad online pentru ca nu le vad pe toate si mai ales ca acum este marele final vreau sa le vad pe toate sa mai incercam poate la vedem pe calculator bay bay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe net asa poti sa vezi cand vrei.Si eu ma uit la "CAMELEONII" si eu asa fac.PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vi la mine acasa le am pe dvd ce zici?

| andreiuta2010 a răspuns:

Imi place mult cameleinii mai ales de sol si ulisse...ma iuntreb daca pot vedea episoade oonline?

| nicox a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti sa-l vezi online pentru ca nu se gaseste aproape nici un episod si asta-i naspa si mie imi place mult cameleonii mai ales de solange si de ulises dar si mie imi pare rau ca nu poti sa vezi episoadele online