| oanalovesit a întrebat:

Hey, cum imi activez la Facebook butonul de urmarire? happy Adica, daca nu accept cuiva prietenia sa imi urmareasca postarile.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
http://www.labnol.org/internet/facebook-subscribe-button/20073/
Am intrat pe profilul meu si am dat pe account settings si este acolo o chestie "followers". Acum am intrat pe privacy settings si am gasit si acolo "followers" si cred ca asta e varianta buna, deoarece imi arata "Turn On Follow" si o casuta unde poti bifa.Succes si sper sa ai o multime de abonati! :)

| oanalovesit explică (pentru Floreenofficial):

Trebuie neaparat sa am peste 18 ani? sau pot schimba anul nasterii, ceva? laughing pentru ca nu imi merge.

| oanalovesit explică (pentru Floreenofficial):

Am gasit big grin merci mult

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Multumesc pentru fundita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=followers

O să iți apară o căsuță care trebuie bifată.

| AromaVorbelor a răspuns:

Dai la setarile contului, apoi pe margine este optiunea persoanele care îţi urmăresc activităţile. la Setări pentru persoanele care îţi urmăresc activităţile bifezi casuta apoi iti editezi tu preferintele. sper ca ai gasit!

| Dasha_Andreea_1996 a răspuns (pentru AromaVorbelor):

Dar cum aș putea face ca la profilul meu să apară doar butonul de urmărire și mesaj, fără cel de solicitări?

| Idk_Luiza_1999 a răspuns (pentru AromaVorbelor):

Imi poti da link-ul pls?

| Gusteretu_Ginel_1998 a răspuns:

Multumesc Facebook Multumesc? ginelgusteretu

| Pircalabu_Camelia_1959 a răspuns:

Mi-a disparut casuta in care pot sa postez, cum o reactivez?