| IAmTheDesteny a întrebat:

Hey e adevarat ca scoala incepe miercuri? am auzit ceva la realitatea

7 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Este adevarat! Si eu am auzit! happy

| Bylok a răspuns:

Da asa e :d

| faratinenupotplange a răspuns:

Nuuuuuuuuuu...adica pentru aia care nu se duc marti dar normal scoala marti incepe

| laurash_9338 a răspuns:

E adevarat... Asa am vazut si eu la tv... Ca ne mai lasa o zi de vacanta pentru ca au fost foarte multe olimpiade si au participat multi.

| Zidovsky a răspuns:

Da, scoala se incepe miercuri. Am vazut si eu la TV, pe PRO TV si pe RTS. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ANDREEA111 a răspuns:

Toata lumea vorbeste despre asta.Nu mergem la scoala miercuri.