| Oprea_Ana_1993 a întrebat:

Cand incepe scoala?
Am auzit ca pe 14, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| DalyDanyOana a răspuns:

Dap.
Vacanta de iarna - sambata, 22 decembrie 2012 - duminica, 13 ianuarie 2013
Semestrul al II-lea incepe luni, 14 ianuarie 2013 si tine pana pe 21 iunie 2013.
Vacanta de primavara - sambata, 6 aprilie 2013 - duminica, 21 aprilie 2013
Vacanta de vara - sambata, 22 iunie 2013 - duminica, 8 septembrie 2013
Saptamana 1-5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este saptamana dedicata activitatilor extracurriculare si extrascolare, in cadrul programului numit "Scoala altfel", avand un orar specific.

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da, scoala incepe pe 14 ianuarie.

| Ralluxd a răspuns:

Da, este adevarat. Scoala incepe pe 14 ianuarie 2013

| Conner a răspuns:

Da pe 14 se incepe scoala

| SymoCriss a răspuns:

Da, e adevarat. Vacanta de iarna dureaza pana luni, 14 ianuarie, cand se termina a 3-a saptamana din vacanta.