| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey happy
O intrebare pentru fanii Naruto ^_^

Care este personajul vostru preferat thinking
Argumentati mult si bine tongue

Va voi zice si care sunt personajele mele preferate big grin doar asa de curiozitate

fata
Temari-deci mie mi-a placut de la inceput de ea,din naruto simplu, acum in shippuuden e si jounin imi place mult e si draguta happy

baiat
Kakashi =) dintr-un motiv sau altul imi place de el asa. adica cum sa zic e genial de puternic, e misterios cu masca aia pe fata, si imi place cand rade laughing adica cand isi inchide ochiul tongue

Dau fundtita la cel mai frumos argumentat raspuns!

Răspuns Câştigător
| Xcat:)^^ a răspuns:

Tin sa spun ca nu m-am mai uitat de ceva vreme la Naruto, dar cu siguranta inca mai stiu personajele ( am avut o obsesie legata de Naruto).

Dintre fate, cel mai mult imi place Hinata, pentru ca e timida si cu bun simt. Cu toate astea e puternica si detine Byakuganul happy

Dintre baieti, imi place Naruto, pentru ca, desi pare pampalau la inceput, e genul de personaj care pur si simplu nu se da batut. Nu tu lene, nu tu ezitari. Pur si simplu, munceste pana obtine ceea ce doreste. Din acest motiv il apreciez foarte mult.

Acum ca am vazut intrebarea, parca am chef sa ma uit iar happy. Cred ca am sa reincep serialul. Multumesc pentru impuls.

4 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

Hey.
Dintre baieti logic,imi place Naruto, e putin prostut, glumet...dar foarte puternic, si se straduieste sa devina mai puternic, nu se da niciodata batut, e dragut...

Dintre fete imi place de Sakura.In Naruto(simplu)se vede ca ii plac mult baietii(Sasuke si chiar tine la el, dar in Naruto Shippuden renunta la Sasuke si incearca sa se inteleaga mai mult cu Naruto.), e foarte puternica, si ajuta alti oameni din sat.

Alte personaje:Tobi, e misterios si de asta imi place. Kakashi la fel. ...Imi place fiecare personaj fiindca fiecare are ceva ce imi place mie.

Ciao!:*

| iuli000 a răspuns:

Dintre baieti itachi pentru ca a avut un suflet bun si a sacrificat totul pentru fratele lui. dintre fete hinata pentru ca are una din cele trei tehice de ochi si pentr ca a avut mult curaj in toata seria ca si in manga

| cristi_7795 a răspuns:

Dintre fete imi place de Sakurura pentru ca ajuta oamenii si e amuzanta.

Dintre baieti imi place de Naruto pentru ca cand isi pune ceva in cap nu mai scoate ideea pana nu o face, niciodata nu se da batut si pentru ca chiar daca a facut juramantul ca il va aduce inapoi pe Sasuke si Sakura a zis sa nu mai il aduca inapoi(adica promisiunea a fost anulata)dar el tot vrea sa il aduca inapoi.

| rozina36 a răspuns:

Mie imi place sakura deoarece sunt fata dar imi place foarte mult ce face.