| thisissolawl a întrebat:

Hey.pe facebook am o pagina si cand anumite pagini imi fac publicitate scriu asa: Pubb. si apoi dedesubt cateva pagini cu albastru adica sa poti intra direct pe pagina respectiva. Eu intotdeauna cand fac trebuie sa copiez link-ul si apoi sa pun la stare. As vrea sa fac si eu la fel. Putin ajutor?big grin. >Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| ღByByღ a răspuns:

Prima data scrii: Pubb. si dai enter iar apoi dedesubt scrii @ si fara sa pui spatiu numele paginii si iti va aparea si sa faci tot asa.
Ex:@Girls
@Fetele etc.
FUNDA?