| Jenny23 a întrebat:

Hey, pentru cei care urmaresc serialul Naruto ce personaj ati vrea sa fiti? Sau dintre Naruto si Sasuke cine e mai tare? Dar dintre Sakura si Ino?

Răspuns Câştigător
| YusukeUrameshi a răspuns:

Hmm eu as vrea sa fiu rikodou senin pentru ca poata sa il bata pe noua cozi si e singurul care la controloat pe 10 cozi si poseda rainneganul :X dintre sasuke si naruto hmm naruto mi se pare mai tare pentru ca sasuke a fost devorat de ura ca sa il razbune pe itachi dintre sakura si ino hmm sakura pentru ca e draguta :X funda?

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Sincera sa fiu, tot Sasuke a fi cel mai tare, insa pentru ca desenele il are pe Naruto in centrul atentiei...se stie deja. Ino nu are cine stie ce calitati, deci Sakura. Eu as vrea sa fiu Tsunadehappy

| unknow a răspuns:

Daca imi spui cati nai iti rapundbatting eyelashes dar sincer!