| d4nny a întrebat:

Hey, salut lume de pe TPU! Vreau sa imi ziceti si mie ce filme de groaza v-a speriat pe voi cel mai mult dar nu sa dati copy paste de pe site-uri, vreau sa stiu cele mai ingrozitoare filme horror(cu foarte mult suspans)in afara de "paranormal activity"batting eyelashes. Filmele care o sa ma sperie cel mai multbatting eyelashesfundita

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

The Haunting in Connecticut
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Case 39
Mirrors
Sillent Hill
Sunt filme psihologice foarte bune din punctul meu de vedere si pe mine chiar m-au speriat.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dog Soldiers e un film cu varcolaci foarte interesant. Mi-a placut mult.

| Daria a răspuns:

Silent Hill si Blood and chocolate m-au speriat foarte tarelaughing

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai nu stiu...The grudge (1, 2, 3, 4) mi-a placut mie cel mai mult.Nu e chiar de groaza dar mergewinking.
aa.si mai este saw VI. Daca ar fi sa dau copy paste ti-as pune o multime de filme de groaza. dar astea mi s-au parut cel mai mult de groaza.hee heehappy

| andreeaaa1 a răspuns:

The exorcist, the final destination, silent hill, mirrors, dead silence

| Kitty a răspuns:

Puzzle mortal 2, Silent Hill (pe astea le-am vazut eu si am zis sa nu ma mai uit in viata mea la filme horrorlaughing ).

| Audrey. a răspuns:

My Bloody Valentine, The Unborn, Masacrul din Texas [Halloween 1 si 2, dar n-au suspans...si nu-s tocmai scary] si The Exorcist. Ah si The sixth Sense.

| alexbzalex a răspuns:

Singuru film la care m-am speriat cu adevarat este MIRRORS

| diana2235 a răspuns:

Fingerprints, Nightmare on Elm Street(2010) si Paranormal Activity.

| kidda55 a răspuns:

Bloody mary
the grudge
the orphan
silent hill
final destination 1, 2, 3, 4big grin
vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te dupa ora 24 pe hbo. Vara trecuta, eram cu o prietena si pana pe la 3, 4 dimineata ne uitam. Bine, ne punneam plapuma pe noilaughing deoarece mai era si fratele ei mai mare pe la usa si ne speria. Ce vremuri!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My bloody valentine
The exorcist
13 ghosts
Orfana
The human centipede happy

Pa-pa happy

Întrebări recente