| VladoiuDany a întrebat:

Pana acum,am vazut tot felul de filme de groaza (horror),precum Drag me to hall(mai mult comedie),the gruge(ceva ceva e d capul lui), Paranormal activity(nici atat)!
Vreau un film care chiar sa ma sperie sa ma ingrozeasca, nu am gasit nici unul pana acum!? funda mare si voturi

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Martyrs.
Pariu că n-o să rezişti până la final?
*later edit*
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XfVJKXz8VdQ ai şi părţile următoare. E cel mai dur film şi nu-l mai postează pe niciun site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alone, The Hostel Part 2, The Exorcist, Rosemary's Baby, The Silence of The Lambs, The Devil Inside si mai sunt, daca mai stai sa cauti. Funda?

| LordCronos a răspuns:

Incearca toate filmele SAW.winking Nu o sa mai mananci multe lucruri de acum incolo. laughing

| andreeaanda a răspuns:

Wrong turn1, 2,3, 4.

| VladoiuDany explică:

Voi nu faceti diferenta intre drama-si groaza, daca si the humen centipede mai e de groaza atunci ma fac preot!