| OviSimple a întrebat:

Hey salut TPU stiti niste anime de dragoste gen KissXSis Itazura na kiss. dar nu cu demoni sau cu lumi diferite sau cu magie.

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Sukite Yi Na eu și Kaichou Wa Maid Sama sunt sungurele care le știu de dragoste, dar fără demoni, lumi diferite sau magie.

| OviSimple explică (pentru MeForeverAlone):

Iti multumesc din inima Sukite Yi Na eu l-am vazut a fost foarte frumos dar Wa Maid Sama nu l-am vazut nicioadata imi place multumesc inca o data

| MeForeverAlone a răspuns (pentru OviSimple):

N-ai pentru ce.
Chiar mi-ai stârnit iar interesul pentru anime-uri, eu îți mulțumesc.

| OviSimple explică (pentru MeForeverAlone):

Am uitat de funda. laughing dupa ce ti-am raspuns am ramas cu anime-ul si am uitat de funda sry sincer

| MeForeverAlone a răspuns (pentru OviSimple):

Să știi că am mai găsit un anime frumos, se numește Wolf girl and black prince"
E tot așa cu adolescenți, poate chiar mai frumos decât Kaichou Wa Maid Sama