| VivaPitikk a întrebat:

Hey! She fasheti? :* Am o intrebare : Cum le cer add la toate persnle din lista de mass pentru ca mi.am schimbat numele de mass inainte il aveam cumva si acum il am altumva si vreau sa apara numele asta nou love struck Dar nu numa la mine la toti din lista de mass si nu vreau sa ii sterg pe fiecare pe rand pentru ca am vre 980 si is km multi Mss :*

Răspuns Câştigător
| soare a răspuns:

Nu poti la toty sau dai mas si zile care vrea sa te treaca cu numele ala nou

2 răspunsuri:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nu trebuie sa le dai add.Trimite-le un mass in care sa le spui sa te treaca in lista cu un alt nume

| saddasdasdad a răspuns:

Sinuciderea este cel mai bun tratament pentru tine.
sincer crezi ca toti avem chef sa traducem ce ai scris tu mai sus?
scrie in romana si poate primesti un raspuns