| Child a întrebat:

Hey! Stie cineva cum as putea sa pastrez un eveniment din viata pe profilul meu? Am pus evenimentul(intrarea la facultate) si cand sa mi-l pun si la studii sa-mi apara cand intri pe profil, a disparut evenimentul si cu el si notificarile.

1 răspuns:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Nu stiu daca am inteles bine la ce te referi, dar acolo unde iti apare sa poatezi o poza sau etc iti arata si sa pui un eveniment din viata, dai acolo si scrii ce vrei si postezi.O sa iti ramana.