| Uw33Ty a întrebat:

Hey. Sunt intr-o mare incurcatura i-am spus surorii mele (vitrege ) sa doarma la mine... dar a dormit aseara si nu mai vreau sa mai doarma inca o data. Cum sa ii spun mami sale ca nu mai vreau sa doarma la mine? Nu vreau sa fiu nesimtita straight face, sa zic nu mai vreau sa doarma la mine cum as putea sa ii spun intr-un mod "dulce" ca nu mai vreau sa doarma la mine? Merci Dau funa pentru cel mai bun raspuns + vot

2 răspunsuri:
| buburuza_4437 a răspuns:

Pai spune-i ca nu esti obisnuita sa dormi cu altcineva si ca poate sa vina pe la tine dar sa nu ramana sa doarma.shy ii spui sa nu se supere pentru cu ai nevoie de intimitatewinking

| D0zzz a răspuns:

Adevarul e intotdeauna bine-venit. Spune-i ca ti-ar placea doar sa vina in vizita, dar nu neaparat sa doarma pentru ca ai nevoie de spatiul tau.