| Aditzaaaa a întrebat:

Hey. Sunt putin cam stresata deoarece nu imi gasesc un ghiozdan bun pentru scoala, am cautat in multe magazine bune si toate sunt extrem de scumpe si nici nu-mi plac. Am gasit 2 pe Okazii, credeti ca sunt bune? N-am mai comandat niciodata de la ei.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Nu stiu ce fonduri ai sau ce ai avea nevoie dar eu stiu cam atat. Cand vine vorba de ghiozdane fie ma gandesc la unul cu o bretea, o geanta de mana sau la cel clasic cu doua bretele, astfel daca vrei de umar te ajunge in medie 40 de Ron si modele sunt la piata in sectiunea scolare sau bazare, in supermarketuri la genti de mana si de ce nu in magazinele mari din orasul tau, preturile sunt acceptabile, sau mai gasesti la unele librarii.
Daca doresti cu doua bretele, acestea sunt mai greu de gasit ca modele si alea sunt simple. Ultima data sa arate bine vazusem dar costau in jur de 60-80 ron si de aceea multi prefera sa-si ia direct geanta de laptop tip ghiozdan din banii astia ca arata si bine si sunt si impermeabile - gasind acestea pe magazinele de profil gen eMAG.
Acuma cel cu o bretea - cel mai mult in piata vei gasi, dar ca modele sunt simpliste in format clasic, moncrome - dar le poti personaliza tu cu insigne sau etichete. Nu ezita sa-ti folosesti imaginatia.

| Aditzaaaa explică (pentru MeConstantine):

Pai sunt din Bucuresti si cand am spus ca pretul e prea mare ma refeream ca am vazut ghiozdane la Intersport in jur de 300 lei, ca eu vreau un ghiozdan bun, de firma, am avut de la Head dar acum nu mai gasesc ...si de Okazii ce poti sa-mi spui? happy

| MeConstantine a răspuns (pentru Aditzaaaa):

Deci ce iti pot spune ca pe Okazii poate sa fie si marfa contracuta, dar este Oky site-ul. Acuma inca nu ai spus ce fel de ghiozdan cauti ca sa te pot ajuta, din cele trei descrise de mine.