| Mariuka23 a întrebat:

Hey T. P. U! Colegul meu de scoala are o aplicatie pe telefon in care poti pacali pe cineva ca suni la politie. Si dai pe aplicatie si incepe sa vorbeasca un ofiter de politie. Se aude un zgomot de masini pe strada si ofiterul spune: Buna ziua! Cu ce va pot ajuta?
Si colegul meu spunea: Buna Ziua! Un om a impuscat pe cineva. Am dat si eu un exemplu.
Si vorbea si la sfarsit spunea: La revedere.
Era foarte amuzant! Si am cautat pe net si nu am gasit aplicatia asta... De fapt, cred ca era un ringtone. Dar oricum, nu il gasesc! Dati-mi si mie un link sau spuneti-mi de unde sa il downloadez. Vreau neaparat sa il am!
P. S: Am telefonul Vodafone 533.
Funda la primul raspuns!

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Intreaba-l pe coleg cum se numeste.

| KeshaTikTok a răspuns:

Your friend what phone has?

| Mariuka23 explică:

Nu suna la politie in realitate! Este o aplicatie pentru telefon care si-a luat-o de pe net. Deci nu are treaba cu politia! Este doar o aplicatie ca sa pacalesti pe cineva ca suni la politie.

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Mariuka23):

Simplu intreabati colegul sau un prieten care are tot acel ringtone. funda?

| Daf_Adrian_1997 a răspuns:

La politisti, se pot afla imediat cine a sunat, si esti localizat. Iti recomand sa nu faci nazbatii denastea, daca nu vrei ca parintii tai sa ajunga a mititica pentru asta. Intr-adevar, te cred ca o fi amuzant, dar eu iti sugerez sa nu se mai joace prietenul tau cu aceasta aplicatie, fiindca e foarte riscanta. Spune-i sa se gandeasca la urmari. O zi buna!