| Mirunel_Motanel_1963 a întrebat:

am creat o pagina de facebook si am nevoie sa stiu cum fac poze din acelea (ca cele de la Ca la 14 ani :X, ~Prieteni alaturi mereu~ etc.) si daca puteti niste sfaturi despre cum sa aiba LIKE-uri multe si idei pentru jocuri (este o pagina cu de toate )? Plz happy.

FUNDA

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Like-uri rapide se fac cu auto promovare, prea putini fac promovari la pagini noi. Ideea e sa ai postari de calitate, ce atrag oamenii.

| chyccorita a răspuns:

Am si eu pagina pe facebook...cu cat postezi mai mult si ii faci reclama cu atat ai mai multe like-uri.Eu nu prea am timp oh go on