| Diiiia a întrebat:

As dori si eu sa descarc gta romania dar de unde? Ce site merge cel care la dat primeste funda.

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna. Pai depinde pentru ce Gta vrei. Este pentru Vice City dar acela se numeste GTA MAMAIA VICE, iar pentru San Andreas este un patch cu masini, avioane, barci, motoare, cladiri, grafica noua si restul, acela este GTA BUCURESTI.
Pentru SAN ANDREAS http://gtabucuresti.wordpress.com/download/
Iar pentru VC ti-l pot trimite eu pe mess ca de gasit nu prea mai ai unde sa il gasesti.Contacteaza-ma la adresa moldovan_dany2007@yahoo.com

| SilvioIonutz a răspuns (pentru mdany):

Poti sa mi dai si mie gta mamaia vice