| cocolino97 a întrebat:

Hey TPU... As vrea sa-mi ziceti niste filme horror sau seriale horror gen American Horror Story...
Dau funda! :3

Răspuns Câştigător
| RoGaming a răspuns:

Filme : The Conjuring (l-am vazut e foarte bun)
Child's play 1, 2, 3, 4, 5,6 (le-am vazut pe toate in afara de 6 si ele se succed, adica trebuie sa o iei cu primul)
Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7 (nu le-am vazut dar am auzit ca sunt bune)
Evil Dead
The Grudge 1, 2, 3, 4 (Le-am vazut in afara de 4, sunt bune dar, la un moment dat sunt mindfuck)
Case 39
The stepfather
Seriale : The Walking dead
Teen Wolf
Supernatural
Penny Dreadful
The Originals
Cam astea... Sper ca te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| seeek7 a răspuns:

Toata seria Wrong Turn mi-a placut. In special 6 http://filmenoi2015.biz/wrong-turn-6-drum-inchis-6-2014-online-subtitrat/

| cocolino97 explică (pentru seeek7):

Wrong turn e frumoasa seria, dar oricum nu se compara cu seria saw :3

| DanteDMC a răspuns:

Joy Ride 3. Este un pic thriller, dar merită vazut.

| TheDarK2012 a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5 :3.

| Razvanelrazvii a răspuns:

Evil dead... cel mai tare!

| Lixuu_alexx_1996 a răspuns:

Teen wolf. The walkind dead. cele mai bune

| PhoenixItachi a răspuns:

Uite. Aici gasesti o gramada de filme horror.
http://www.imdb.com/......arch/title
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Rizea_Razvan_1999 a răspuns:

Tarat in iad este un film bun big grin