| Daviiiiiid a întrebat:

as vrea sa stiu de unde si cu cat mi-as putea lua pantaloni cu turul lasat de trening? mi-ar conveni si un site (un link ) multumeschappy!

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Daca vrei, vorbesc maine cu baietii de la productie, sa vedem ce mai au muncitorii in magazie.

| Daviiiiiid explică (pentru IMC90):

@IMC90- mi-ar face mare placere, un VOT + Funda de la mine, dar te rog, dupa sa imi trimiti mesaj, daca ai putut rezolva ceva, multumesc!

| IMC90 a răspuns (pentru Daviiiiiid):

Crede-ma pe mine, nu vrei sa-mi dai fundawinking afirmatia mea este o ironie care se vede din avion, legata de moda asta stupida.

2 răspunsuri:
Întrebări recente