| Sappho a întrebat:

Ati participat pana acum la concursuri online cu premii? ati castigat ceva? dati mi exemple/siteuri big grin

Răspuns Câştigător
| codrincodrin a răspuns:

Eu am participat la concursuri, dar nu am castigat. Cauta pe siteul Koncurs si gasesti. Mai sunt si pe facebook. Premii reale si altele, dar nu stiu cat sunt de reale. A fost o poza pe acesta pagina cu un om care a castigat.Incearca.

1 răspuns:
| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa participi la acest concurs.eu am castigat editia trecuta si m-am inscrs din nou, este si fara tragere la sorti
inscrie-te pe www.voovu.net