| eDaaaa a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun film de groaza? Am vazut tot pe TPU ca ar fi Paranormal Activity, insa unii zic ca nu e... Nu ma prea pricep eu la filmele de groaza asa ca as vrea sa ma ajutati puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

The grugde,
The ring,
House of wax,
One missed call
Legenda lui bloody Marry

EU am vazut the grtudge, si crede-ma. De cand am vazut filmul ala, nu am mai vazut alt film de ala cu fantome.care sa ma sperii asa rau. de atunci, nimic nu ma imi sperie rolling on the floor. restul ce le-am vazut sunt copii mici pe langa the grudge :X.

Asa ca incearca the grudge...te asigur ca nu o sa-ti para rau :*.

Fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Madalina285 a răspuns:

Cele mai bune filme de groaza pe care le-am vazut, pana acum, au fost Scream 4 si Cosmarul de pe Elm Street.

| InspectorulTPU a răspuns:

Super-natural pe pro tv ora 23:00 funda

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Chaky papusa ucigasa stiu cred ca e veeeechi

| cksajbkb a răspuns:

'the tunel' e ca lumea e filmat gen 'the blair witch' sau 'paranormal activity'!

| lvl1000 a răspuns:

Intra pe IMDB.com

E cel mai MARE site pe internet despre filme. Acolo ai si note, si clasamente din 1900 pana astazi pe toate tipurile e filme, etc.

| alecsa921 a răspuns:

Carantina sau so 1, so 2

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Incearca the grudge. sa imi spui daca ti-a placut! Vizonare placuta!

| Irrynel a răspuns:

Mie unul mi-a placut Jeepers Creepers, incearca-l, e tare.

| Geanyyyx a răspuns:

Mda...paranormal activity e un **** de film nu e nici pe departe de groaza.incearca the ring sau the grudge.si unul mai de groaza ar fi The Unborn.vizionare palcuta.si alecsa 921 a scris grasit.se scrie SAW nu Sorolling on the floor

Întrebări recente