| Alle_3476 a întrebat:

Hey TPU!:*:* ce cadou i-as putea lua varu'lui meu tinand cont ca vreau sa pun banii eu si iubita lui... face 18 ani... fundita pentru idei multe si bune!happy

6 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

Un ceas de mana, un tricou, blugi, adidasi.Cred ca astea ar fi cele mai potrivite

| Oanna96 a răspuns:

Deci face majoratuuuu

La multi ani!

ati putea sa-i luati lenjerie intima de femeie...este super crazyy...

niste catusi cu pufwinking

si poate niste prezervative intr-o cutiuta superbaaa.happy

asta asa de joaca...ca sa fie super misto la petrecereeeehappy

si pentru el asa...Un tricou dragut,
o scrisoare de dragoste dn partea ea ei
o surpriza ceva...gen sa iasa prietena sa dintr'o cutie foarteee mare cu cadourile din partea ta si a ei si sa si spuna d la cine sunt:*
sau un joc care se joaca mult si sa-i si placaa...

cam atat.happy

| DaDuSH a răspuns:

Pai un prezeravtiv laughing) (ea)
si u... haine

| Eleanorelle a răspuns:

Un whiskey bun sau o votca buna. puneti amandoua bani si ii luati unul bun si scump.

| Mihai5656 a răspuns:

O masina

| blondy_9348 a răspuns:

Ai putea sa'i ei ori un ceas de mana ori un telefon mobil pe care si'la dorithee hee FUNDA?