| Com3 a întrebat:

Hey, TPU, ce jocuri as putea juca pe afara? happy, cu prietenii, ce-l mai bun raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| Cairo a răspuns:

Scunselea,adevar si provocare,leapsa,miuta, coarda, sotronul, flori fete si baieti, omul negru, 1 2 3 la perete stai...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lapte-gros,leapsa,ascunselea.

| EmilyEmi a răspuns:

Şotron, De-a v-aţi ascunselea, nouă pietre, elasticul, cu mingea, coarda etc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Adevar si provocare

| Marzipany a răspuns:

Am citit jocul asta intr-o carte:vrajitroaca.Fiecare copil vine afara cu masti, sau daca nu cu o sapca sau ceva. Dati cu zarul si cie a dat cifra cea mai mica e vrajitroaca.Ea/el va purta masca si o nuielusa.Va numara pana la 100 si apoi va fugari ceilalti jucatori.Cand un jucator este gasit, va trebui sa vie atins cu nuiaua(il poti fugari cat vrei) si devine o vrajitroaca la randul lui, si vor fi doua vrajitroace care sa caute, dar fara sa numere, si etc. Ultimul neatins va trebui anuntat ca e castigator.Acela va fi insa vrajitroaca in jocul urmator.

| RzoneRo a răspuns:

Schioapa, lapte gros, ascunselea, caracterizarea...

| deniemi a răspuns:

Schioapa, lapte gros, ascunselea,tarile,sotron,noua pietre, elasticul, coarda, handbal, inghetata, sper ca te-am ajutat!