| anamarya2 a întrebat:

big grin acum cateva saptamani...profesorul meu de desen ne-a pus un film,in el era vorba de un copil si un profesor, copilul nu putea invata( era dixlecxic cred.) oricum nu l-am vazut pe tot cam asta e tot ce stiu...ah! era sa uit erau indieni dar vorbeau engleza.stie cineva cum se numeste filmul, adica ma gandesc ca poate cineva de pe aici l-a vazut..si ma poate ajuta big grin

2 răspunsuri:
| anamarya2 explică:

Dupa o groaza de timp am gasit filmul :)) pentru cei ce vor sa il vada am aici un link (https://www.youtube.com/watch?v=9bev--7zthI ) nu cred ca este subtitrat aici, dar il puteti cauta voi subtitrat, este foarte frumos! merita vazut cu siguranta!

| MovileanuMariaLaura a răspuns:

Nu l-am vazut dar poti sa incerci Alvin 1 Alvin and the chimpmuks 2, Alvin and the chipmuks 3. Sunt mini desene and film big grin incearca este fain doar veveritele au fata de personaje dar in rest sunt actori reali