| MJ4everkingofpop a întrebat:

Salut.
Am vazut cand eram mai mica un serial animat pe Minimax cu un copil indian care avea un cal...si mai tin minte ca parca era si un vultur. Si cred ca copilul acela putea sa vorbeasca cu vulturul. Aveau corturi dinalea din paie unde dormeau si erau toti indieni.(si parca era si o fata de varsta copilului)Tin minte doar un episod in care trebuiau sa il faca pe un urs sa manance un peste cu sare...altceva nu imi amintesc.
Daca stiti cum se numeste as vrea sa imi spuneti.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna! Se numeste Yakari...winking

11 răspunsuri:
| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Este yakary dar mai era unul tot asa dar nici eu nu.mi amintesc

| XBrunetteX a răspuns:

Yakari
Ma uitam cand eram mai mica laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Xname a răspuns:

Yakari

| yynuta a răspuns:

Yakari

| adreyashu a răspuns:

Se numeste YAKARI.

| MadiLincik a răspuns:

Yakari.Ma uitam si eu cind eram mica.

| Smiley2200 a răspuns:

Se numeste Yakari

| HeiSweetie a răspuns:

Doamne, cat m-am chinuit sa-mi amintesc cum se numeste. Ei, vestea buna e ca mi-am amintit. Se numeste Yakari. Funada :*:X?

| Stefan_Bostiog_1996 a răspuns:

Iakari ceva de genu.tin minte ca iakari il chema pe personajul principal...