| ஐღArinaღஐ a întrebat:

eram pe youtube si am dat de acest video cu Bella Thorn in care plangea http://www.youtube.com/watch?v=W16V4gPkuyk&feature=relat ed eu nu stiu bine engleza asa ca va rog mult sa m-a ajutati si sa mi-l traduceti....nu vreau mota-mo doar sa stiu ce a vrut sa spuna......multumesc mult, FUNDA!
P.S.Scz categoria, e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| passenger a răspuns:

In videoclip ea povesteste despre cu a fost ea agresata in copilarie 9 cand avea 5-6 ani), deoarece vorbea doar spaniola (prima ei limba) si colegii o credeau ciudata. Cu timpul au ajuns s-o batjocoreasca si din alte motive, pentru ca e vedeta si o cred prostanaca. Cu toate astea ea zice ca este puternica si infrunta toate jignirile. Mai zice la sfarsit ca a facut acest video, deoarece vrea s-a puna capat batjocorii si ne intreaba daca si noi suntem de parte ei happy
Funda?

| ஐღArinaღஐ explică (pentru passenger):

Agresata in sensul batjocorita, batuta?

| passenger a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Nu,nu batuta. Colegii ii zic ca este proasta, ciudata si la inceput o impingeau sau ii dadeau coate de cate ori treceau pe langa ea. Era agresata verbal de cele mai multe ori.

| ஐღArinaღஐ explică (pentru passenger):

Mersi mult!big grin

| passenger a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Nu ai pentru ce :* Daca mai ai nevoie de ajutor in legatura cu limba engleza (orice) poti apela la mine happy

10 răspunsuri:
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Zicea ca ii place sa suga maciuca, ca de mica a facut asta si a simtit ca e momentul sa faca o declaratie publica sad
funda? big grin
a

| ஐღArinaღஐ explică (pentru FcRb1923Madalin):

Crezi ca-s proasta? macar ai vazut videoclipul?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru ஐღArinaღஐ):

Bineinteles, era cineva cu camera si o filma
si eu ti-am tradus ce zicea eawinking

| ஐღArinaღஐ explică:

As vrea sa stiu mesajul dar e un videoclip, nu stiu cum se scrie

| ஐღArinaღஐ explică:

Dc vrei sa stii? am terminat clasa a-v-a daca te intere

| Cricutz a răspuns:

Daca inca n-ai primit raspuns, da-mi mesaj cu id-ul tau de mess si se rezolva happy