| MKKuky a întrebat:

eu si prietena mea vrem sa dam o petrecere mare de Halloween. Eu vreau sa ma imbrac in mireasa moarta. Problema e ca prietena mea nu stie ce costum sa-si ia. Vrem sa fie ceva scarry, ca sa aratam ca doua nebune care sperie oamenii la miezul noptii. Aveti idei? (Sa fie foarte scarry, va rog.)

3 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

Tu vei fi mireasa zombie, iar prietena ta ar putea fi o mireasa extarterestra happy

| Bubulina223 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url Poate fi o adolescenta zombi:)