| irinuk28 a întrebat:

fani anime-uri, vreau sa ma uit si eu la Naruto.Cine imi spune toate sezoanele si episoadele are FUNDA!
P.S. Cam despre ce este vorba? Are si parti de dragoste?
Lasati o scurta descriere.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| firefox6 a răspuns:

Salut ^^
Naruto se imparte in doua serii
- seria originala "naruto": cu 220 de episoade
-Naruto Shippuden cu 371 episoade, inca se mai continua.
in principal e vorba de naruto care il are pe demonul cu 9 cozi in el si care nu e inteles de nimeni iar toata lumea se uita de sus la el. trece prin scoala de ninja pe care o termina la 12 ani iar dupa aceea face echipa impreuna cu sasuke, sakura si kakashi formand echipa 7 unde el se indragosteste de sakura dar sakura il iubeste deja pe sasuke

| irinuk28 explică (pentru firefox6):

Multumesc,asta am vrut sa stiu. happy

3 răspunsuri:
| RedTheBaby a răspuns:

Salut,Naruto nu este un desen cum ii spun multi oameni, este un anime si vad ca si asta, sunt si parti de dragoste in el Naruto o place pe Sakura si Sakura pe Sasuke, Gaara a crescut singur la fel ca Naruto, acum se continua cu episoadele din Naruto sippuden, acesta este site-ul http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-372.html Poti sa vezi muuulte episoade, sper ca te-am ajutat, eu ma uit la Narto de cand aveam 5 ani, Funda? :D

| irinuk28 explică (pentru RedTheBaby):

Multumesc mult happy. Imi poti spune te rog, daca stii, cate sezoane sunt inainte de a continua cu Naruto Sippuden?
Si primesti FUNDAwinking