| AnimeAnnDRa a întrebat:

happy!
Fani narutowinking pe aici avem? ^^ sper ca da.
Cateva intebari happy ]ps. eu sunt la ultimul episod din naruto momentan (295) ]
1)Aveti Idee Cat De Mult Se Mai Intinde Seria Naruto Shippuden?
2)(mi am adus aminte de ceva, daca tineti minte in ultimul episod din naruto normal Ino a vrut sa devina ca si sakura ninja medical, dar in shippuuden nu foloseste cam deloc) Deci intrebarea e Ino este folositoare la ceva? in afara cand esti cu shikamaru?
3)Aveti Doar Un Perosnaj Preferat?
4)Credeti Ca Sasuke e bun/rau (argumentati)

Multumesc :X, dau funditaaa

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

1: Seria Shippuden se mai intinde mult..Manga Naruto dupa care se face anime-ul este mult in fata, deci mai sunt cel putin 100 de episoade pe putin avand in vedere ca si manga apare in fiecare saptamana
2.Ino este foarte renumita pentru jutsu-l special al familiei sale de controlare a mintii umane si interogarea oamenilor(ca tatal ei) + jutsul special cu Shikamaru si Chojy
Nu personajele sunte prea complexe ca sa-ti placa 1 si sa-ti displaca celalalt
4.Sasuke este un personaj rau..si de fapt se speculeaza ca asta va fi ultima batalie Naruto vs Sasuke (Bine vs Rau)
Sper ca ti-am raspuns bine la intrebari

1 răspuns:
| alinaiiiioana a răspuns:

1) se va intinde destul de mult ajunge sigur pe la ep 350 big grin
2) ino nu e chiar ninja medical... e ca si cum ar stii masurile de prim ajutor dar mai mult nu prea
3) naruto, shikamaru, hinata, itachi, minato, kushina, kakashi (nu pot alege intre ei... straight face sunt destul de diferiti big grin )
4) cred ca sasuke e rau pentru ca nu are de ales... nu are un ideal ca naruto, se simte singur... sasuke e rezultatul alegerilor proaste ca sa zic asa dar singurul pentru care cred ca simte ceva e naruto