| Sarai a întrebat:

Avem pe aici fani Naruto si Naruto Shippuden?winking Daca da, cum v-ar placea sa se termine seria Naruto Shippuden? Credeti ca Sasuke se va intoarce in Konoha? Creatorul animeului a spus ca la sfarsitul seriei nu va fi decat un cuplu. Care credeti ca va fi acela, argumentati? FUNDA pentru cel mai frumos si convingator raspuns happy

Răspuns Câştigător
| AngelHugz a răspuns:

Mie imi place Naruto. Mi-ar placea sa-i vad pe Naruto si pe Sakura impreuna... Dar nu cred ca se va intampla pentru ca Sakura il place pe Naruto doar ca prieten. Poate Sakura si Sasuke vor fi impreuna, dar Sasuke este rece si n-i place nici o fata (cred). La inceput am crezut ca Sasuke se va intoarce, dar acum nu mai cred asta. Si daca se va intoarce, cred ca ar face-o la sfarsit. Deci acum cred ca Sakura va ramane cu Rock Lee sau singura din pacate. Iar Naruto va ramane cu Hinata cu siguranta pentru ca Kishimoto (creatorul Naruto) a spus ca hinata va avea o sansa cu Naruto intr-un interviu sau ceva de genul.