| RedRoses a întrebat:

Intr-o zi o prietena a comentat ceva pe facebook (urat)...Eu m-am suparat si i-am sters comentariul si acum pur si simplu nu o mai am la prieteni si nu ii mai pot vedea profilul. Ma puteti ajuta va rog daca stiti cum o pot baga inapoi la prieteni?
Va dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns!
Va multumesc!

11 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Te-a blocat! Ea nu iti poate vedea postarile, si nici tu ei. Daca te deblocheaza o vei putea gasi iar!

| Changes a răspuns:

Probabil te-a scos ea de la prieteni.Păi îi ceri din nou cerere de prietenie şi aştepţi.

Răspuns utilizator avertizat
| Gamerita a răspuns:

Buna. Fata ti-a dat bloc happy Adica, din cauza asta nu ii mai poti vedea profilu si te.a sters si de la prieteni. Poate ptr.ca i-ai sters comentariul happy Dar daca nu ii poti vedea profilu inseamna ca ti.a dat bloc. Si ar fi bine sa discutati, sa.i trimiti un mesaj si daca accepta cererea ta de prietenie ii vei putea vedea din nou profilu si comm`urile etc. Bafta. Pa pa big grin

| guardian18angel a răspuns:

Cauta-i mail-ul in search-ul de la Facebook, si cand ii gasesti profilul asa, adaug-o la prieteni.

Dar daca ea nu vrea sa te bage inapoi, nu prea ai ce face, e si decizia ei.

| simonafrumoasa a răspuns:

Probabil ca te-o sters de la prieteni trebuie sa ii dai cerere de prietenie daca nu i mai poti vedea profirul inseamna ca si ster contul. dar daca mai figureaza cu numele ei inseamna ca are contul la privat si tot trebuie sa i dai cerere de prietenie. happy bafta.

| MetallZuZ a răspuns:

Pai te-a blocat, incearca sa vb cu ea si s-o intrebi de ce. daca te deblocheaza...va fi totul ca inainte...si o vei putea adauga din nou la prieteni. big grin funda?

| YourDreams a răspuns:

Nu poti fiinndca cred ca aceea "prietena" te-a blocat sau ti-a dat "ban". Cand de da te be ban poti vb linistita cu ea. FUNDA?puppy dog eyes

| RedRoses explică:

Poi detalii:
am dat la marcheaza ca spam sau nu stiu exact pe ce si acum nu mai pot sa ii vad deloc profilul nici macar sa o vad asa (ex:sa ii vad pozele) NIMIC! Ajutati-ma va rog!

| RedRoses explică:

Oameni buni am vb cu ea, dar nici ea nu ma gaseste! Ca si cum nu ne-ar exista profilele nici a mea, nici al ei...Ce putem face? As dori tare mult sa o bag inapoi...Sa ii vad poze. Stiti voi

| RedRoses explică:

Dar ziceti-mi va rog cum pot sa o deblochez eu pe ea sau ea pe mine!
P.S. Nici ea nici eu nu ne gasim contul de facebook unei celelalalte....CUM NE PUTEM DEBLOCA?