| anonim_4396 a întrebat:

Buna in legatura cu Facebook am o intrebare big grin deci daca eu am comentat la o fotografie a lui cineva si am sters comentariu ala de pe peretele meu, prieteni mei pot vedea ce comentariu am dat eu persoanei acea? daca da cum fac sa numai apara? dau funda urgent big grin

Răspuns Câştigător
| Lav_4384 a răspuns:

Ca sa vada de la tine de pe profil, nu poate vedea nimeni daca ai sters, insa daca persoana de care incerci sa ascunzi asta.are la friends pe persoana la care ai dat comm.o sa vada comentul

1 răspuns:
| bebitza12 a răspuns:

nu a[pare pentru ca la-i sterswinking